MOJE POLE PŮSOBNOSTI

 

 

 


 

Váš život na cestách není snadný. Dlouhá a proměnlivá pracovní doba, obtížné jízdní podmínky, nároční zákazníci… To všechno dobře znáte. A máte to rádi. Podívejte se, kdo přibyl do vaší party!
 

Do Evropy KONEČNĚ dorazily pneumatiky BFGoodrich® pro nákladní automobily a kamiony.


Od roku 1914 závodní pneumatiky BFGoodrich® potvrzují svůj výkon ve všech velkých závodech a na všech předních závodních okruzích, včetně závodu Baja 1000, série Cross-Country Rally World Cup a rallye Dakar, a za tu dobu mají na kontě řadu trofejí a vítězství.

Řidiči kamionů z různých světadílů přísahají na jejich odolnost. Ať už zdoláváte velké vzdálenosti v dálkové dopravě, kličkujete městskou džunglí, nebo si razíte cestu blátem a ledem, značka BFGoodrich® neochvějně stojí na straně kamionu a jeho řidiče. Řidiči kamionů, sklápěčů, autobusů, dálkových autobusů i dodávek pro doručování zásilek si mohou vybírat z pneumatik určených pro různá pole působnosti a nároky na výkon. 


Popadněte klíčky. Nastal čas opřít se do práce. A hrát tvrdou hru!


Blue Sky Hauling
Chyták: Chtěli byste se raději projíždět, nebo trčet na místě? Odpověď je nasnadě! Pneumatiky BFGoodrich® pracují stejně usilovně jako vy – pomáhají vašemu kamionu zdolávat dlouhé kilometry a nabízejí výhodný poměr cena/výkon!


S chutí do díla
Kdo se bojí velkých a nebezpečných nákladů? Těžké stavební práce jsou v Evropě na denním pořádku a na prostoje nezbývá čas. Na staveništi vás každodenně podrží jedině odolné pneumatiky, které přilnou ke kamení, prachu i asfaltu.


Volba nejrychlejší trasy
A teď rychle – jak dlouhá je vaše bezpečná brzdná dráha za deště? Uznejte, že když musíte doručit a vyzvednout snad tisíc balíků (tak vám to aspoň připadá), klidně byste se obešli i bez… všech ostatních účastníků silničního provozu! Pneumatiky BFGoodrich® jsou stejně jako řidiči kamionů spolehlivé, odolné proti nárazům a tvrdě pracují na tom, abyste si zachovali provozuschopnost a hbitost.
 

Není čas postávat u chodníku
Odkud se vzal ten cyklista?! Autobusové pneu BFGoodrich® vám tiše pomáhají zajistit bezpečí cestujících a zároveň je rychle dopravit na jejich zastávku. Víte, že se na pneumatiky můžete spolehnout, protože díky zabudovanému čipu RFiD vás speciální software informuje, kdy naplánovat údržbu. Vy zatím můžete dávat pozor, co se děje na ulici.
 

Cesta za novými zážitky
Po které dálnici jezdíte ze všech nejraději? Pneumatiky BFGoodrich® pro dálkové autobusy jsou méně hlučné, takže se cestující mohou nechat ukolébat ke spánku jejich tlumeným hučením a spolehnout se, že jsou v bezpečí a že za pár hodin vystoupí na úplně novém místě.

HLEDÁNÍ PRODEJCŮ PNEUMATIK

BFGoodrich® vám pomůže obout váš autobus nebo nákladní automobil, ať jste kdekoli. Zde si můžete snadno a rychle vyhledat svého prodejce pneumatik!
Najít mě